Vše Vše Impuls

Zimní výbava

Speciální produkt 2 v 1 pro extra pohodlí od značky Sonneck: Vysoce kvalitní škrabka na led 100 cm dlouhá s teleskopickou rukojetí, prodloužitelná až na 140 cm © Sonneck

#IMPULS | Namrzlá okna, zamrzlé zámky dveří, kluzké silnice a zasněžené příjezdové cesty – chladné období přináší také motoristům mnoho výzev. Pomáhá včas učinit opatření, aby byl i váš vozový park „připravený na zimu“.

Dobrá viditelnost je nepostradatelná, zejména za sychravého zimního počasí. Proto pravidelně odstraňujte nečistoty z vnitřní i vnější strany oken. Pěnový čistič Glas Clean Active od linecké společnosti STALOC je vhodný k čištění všech typů skel, ale i plastů a kovů, takže je skutečně všestranným talentem pro péči o auto v interiéru i exteriéru. Rakouská společnost Sonneck přesvědčuje svými výrobky, které i tu nejtužší zimu promění v opravdovou říši divů.

Bez sněhu a ledu

Škrabka na led Snowmaster S 1400 je vybavena teleskopickou násadou, tepelnou rukojetí a smetákem. Díky výsuvné funkci je ideálním společníkem pro řidiče dodávek, autobusů a vozů SUV. Se správnou lopatou na sníh bude i vaše příjezdová cesta během chvilky uklizená. Společnost Sonneck nabízí zařízení mnoha velikostí a materiálů pro širokou škálu potřeb. Po vyčištění cesty přichází na řadu rozmetadlo Cemo SW35-C, které je tím pravým pomocníkem pro rychlé a rovnoměrné rozprostření posypového materiálu. Je vhodné pro širokou škálu posypových materiálů včetně silniční soli.

 

Webkatalog: zimní vybavení 

( )