Vše Pohled

Webkatalog: snadné rozhodnutí!

#POHLED | S více než 80 000 položkami v češtině nabízí webový katalog společnosti Schachermayer široký výběr. Abychom vám pomohli při rozhodování a vyhledání správného výrobku, můžete nejen porovnávat položky online, ale také využít nabídku doporučeného zboží. Na webkatalogu také najdete: data potřebná pro plánování ve formátech CAD/CAM pro téměř 4 000 výrobků Blum ke stažení.

Internetové obchody nabízejí zákazníkům širokou škálu možností konkrétního vyhledávání požadovaných položek. Vzhledem k tak velkému množství položek není snadné se hned orientovat a možná nemůžete na první pohled najít ten správný výrobek. Společnost Schachermayer vyvinula na svém webkatalogu nástroje, které zákazníkům usnadňují přesné vyhledávání a při velkém výběru produktů nejen usnadňují porovnávání, ale také přehledně doporučují zboží. Výhody pro zákazníka jsou zřejmé: úspora času, snadné vyhledání příslušenství k výrobkům a přímé srovnání cen zboží různých značek.

Porovnat výrobky

Díky funkci „Porovnání zboží“, kterou najdete na partnerportálu vpravo pod produktem, nabízí Schachermayer nástroj, který usnadňuje porovnávání jednotlivých produktů napříč značkami. Alexander Steilner, vedoucí produktmarketingu: „Veškeré naše úsilí je zaměřeno na to, abychom našim zákazníkům zaručili nejlepší možné služby, pokud jde o efektivní vyhledávání zboží, kompletní informace o výrobku a jeho spolehlivý výběr v online katalogu.“

Doporučené zboží

Pro usnadnění vyhledání ve webkatalogu se automaticky zobrazí doporučené zboží patřící k výrobku - rozdělené do jednotlivých oblastí „Volitelné příslušenství“, „Podobný výrobek“, „Doporučujeme“ a „Produktová skupina“. Na příkladu dezinfekčního prostředku na ruce a povrchy uvidíte, jak vám nová funkce může pomoci: Například pod vybraným produktem v sekci „Doporučujeme“ jsou nabízeny hygienické roušky nebo dávkovač, další značky nebo velikosti najdete v části „Produktová skupina“ a v oblasti „Volitelné příslušenství“ důležité vybavení pro komerční provozy s poznámkou o pravidelné dezinfekci. Zákazník již nemusí sám vyhledávat další zboží, které by ho mohlo zajímat, ale přehledně vidí všechny odpovídající produkty včetně ceny.

Blum: Data CAD/CAM

Schachermayer nabízí ve svém webkatalogu doplňkovou službu pro téměř 4 000 produktů Blum: Pro každou položku, včetně sad, je nyní možné snadno a pohodlně stáhnout data pro plánování v různých formátech CAD/CAM. Blum a Schachermayer vám poskytují podporu při plánování a výrobě vašich projektů. Přímý odkaz na data CAD/CAM společnosti Blum nabízí centrální přehled o dostupných datech. Bez ohledu na to, zda se jedná o 3D produkty nebo 3D kombinace, 2D výrobní výkresy, 2D instalační situace nebo celé CAD balíčky. Poskytujeme Blum-Service-Link k odpovídajícímu výrobku rychle a nepřetržitě.


WEBKATALOG: více informací o produktech
 

( )