Vše Vše Pohled

Veletrh Strojů: Obrovský výběr a nejnovější technologie

© SCH/M.Reichl

#POHLED | Jaro nám přináší nejen novou energii, ale také jedinečnou příležitost prozkoumat letošní inovace v oblasti velkých strojů. Naše událost vám nabídne rodinnou a neformální atmosféru, kde se můžete spontánně zastavit, prohlédnout si nejnovější trendy a získat nezávazné informace.

 

Přijďte 13. a 14. března 2024 od 9.00 do 18.00 na jarní veletrh velkých strojů v centrále společnosti Schachermayer v Linci!

 

Aktuální témata: digitalizace a automatizace

Na veletrhu budou opět představeny všechny známé značky v oblasti dřevozpracujících strojů. Kromě nejnovějších inovací se můžete těšit na širokou škálu služeb – od dodávek přes montáž a uvedení do provozu až po kalibraci, údržbu a servis. Společně se zaměříme na aktuální témata jako digitalizace a automatizace ve firmách. I přes trochu napjatou tržní situaci stále pozorujeme ochotu investovat, zejména kvůli potřebě zvyšování efektivity výroby a snižování energetické náročnosti.

Návštěvníci budou nadšeni pestrostí a výběrem nejmodernějších strojů. Jsme hrdí na to, že můžeme našim zákazníkům nabídnout široký sortiment, který uspokojí různorodé potřeby v oblasti dřevozpracujících strojů.

Inovace a bezpečnost

Veletrh získává velkou oblibu, a letos nebudeme zaostávat. Představíme stroje od nového Schachermayer partnera firmy Altendorf. Očekáváme mnoho zájemců, kteří si budou moci vybrat z rozsáhlé škály dřevozpracujících strojů od Schuko, Heesemann, Hebrock, Lange, Weima, Ganner, Striegib a dalších.

Služby jako konkurenční výhoda

Servisní služby kolem nákupu strojů jsou stále důležitější. Zřetelně si uvědomujeme, jak se můžeme s našimi špičkovými servisními techniky odlišit od konkurence. Veletrh přináší jedinečné možnosti pro klidné osobní rozhovory, což nás těší. Jsme přesvědčeni, že naši zákazníci si zaslouží jistotu a spolehlivost, kterou jim poskytujeme.

 

Pro inspiraci uvádíme v letáku stroje, které budeme mít během těchto dnů vystavené k předvedení na showroomu. Ne všechny stroje a výrobky uvedené v letáku jsou k dispozici pro prodej v České republice.


BROŽURA: Stroje a strojní zařízení


V případě zájmu o účast nebo zájmu o více informací se prosím obracejte na stroje-drevo@schachermayer.cz
 

( )