Vše Pohled

Svět poradenství v Brně

© Schachermayer

#POHLED | Na podzim roku 2014 jsme otevřeli nové prodejní a poradenské centrum v areálu H park v Heršpické ulici. Na ploše 460 m2 ve dvou podlažích prezentujeme široký sortiment z oblastí bydlení, stavby a výroby. "Po téměř pěti letech, můžeme říci, že přestěhování do větších a atraktivnějších prostor bylo dobrým krokem, který oceňují především naši zákaznici." říká pan Ondřej Tomašovič vedoucí pobočky Schachermayer v Brně.

Naším hlavním cílem je umožnit zákazníkům přivést k nám do prodejního centra své klienty, aby jim zde mohli představit co nejvíce možností, ať už z oblasti interiérového vybavení, bílé techniky, osvětlení, podlah, stavebního nebo dveřního kování, bez nutnosti mít svoji vlastní vzorkovnu. Tak se náš showroom stane vaším showroomem.

V přízemí představujeme výrobky z oblastí stavebního kování, výroby, nářadí a pracovních oděvů. V prvním patře pak najdete designovou část sortimentu pro stavbu, podlahy a dále pak produkty z oblasti nábytkového kování a interiérové vybavení. Sortiment firmy Schachermayer je široký, proto je Vám k dispozici tým odborných prodejců.

Inovace, inspirace a poradenství pro profesionály

V budoucnu pro Vás plánujeme realizaci pravidelných seminářů, na kterých by odborníci z řad dodavatelů prezentovali produktové novinky. Tato setkání profesionálů na půdě společnosti Schachermayer Vám nabídnou odbornou podporu či konkrétní radu. Bude to příležitost si v příjemné atmosféře vyměnit zkušenosti s ostatními partnery a odborníky ve vašem oboru.

Více informací o těchto setkáních Vám předají vaši obchodní zástupci společnosti Schachermayer.

 

( )