Vše Vše Pohled

Schachermayer pomáhá na jižní Moravě

Naši kolegové připravují k expedici zásilku nářadí, ochranných přileb, svinovacích metrů, bitů, kabelových bubnů, střešní membránové folie, vrutů SPEED pro dřevostavby, chemických kotev a montážních pěn.

#POHLED | Vážnost situace a obrovské škody nás motivovaly k solidaritě. Přemýšleli jsme, co můžeme udělat. Tak vznikla myšlenka pomoci. Jako velkoobchod pro řemesla byla volba jasná. V těchto dnech odchází na Moravu zásilka s nářadím a materiálem pro truhláře a tesaře.

Ve čtvrtek v pozdních hodinách se stalo něco, co si nikdo z nás nedokázal ani představit. Jižní Moravou se přehnalo tornádo. Po řádění živlu zůstala spoušť a stovky zničených domů. Zároveň se ale také ihned zvedla obrovská vlna solidarity. Dobrovolníci stále přibývají. A na některých místech se po odklizení trosek, již rýsují nové zdi a opravují se střechy.

Proto se společnost Schachermayer rozhodla pro zaslání materiální pomoci. Zaměřili jsme se hlavně na tesařské práce při obnovování střech. V příštích dnech z našeho skladu v Hostivici odvážíme do Hodonína zásilku nářadí, ochranných přileb, svinovacích metrů, bitů, kabelových bubnů, střešní membránové folie, vrutů SPEED pro dřevostavby, chemických kotev a montážních pěn.

Myslíme na všechny postižené přírodní katastrofou a věříme že naše pomoc je užitečná a potřebná.

( )