Vše Vše Pohled

Schachermayer Česká republika - 30 let jsme s Vámi

V červnu roku 1998 bylo v pražských Modřanech slavnostně otevřeno prodejní a poradenské centrum s velkou prodejní plochou a skladem. Logistika zajišťovala z tohoto skladu rychlé dodávky zboží k zákazníkům v celé České republice. V tom samém roce zahájila prodej také telefonní centra v Táboře a Opavě.

V roce 1993 otevřel majitel společnosti Roland Schachermayer slavnostně první pobočku firmy Schachermayer v Praze. Vše probíhalo v úzké spolupráci s centrálou v Linci, tak aby se rychle připojila ke standardům služeb společnosti Schachermayer. Po převzetí odpovědnosti za firmu v roce 2008, začlenil Gerd Schachermayer české pobočky do tzv. „domácího trhu“ a postavil je na stejnou úroveň s rakouským trhem. Katalogy jsou překládány do češtiny, dodávky se zrychlují a služby zákazníkům se rozšiřují.

Ucelený sortiment Schachermayer, moderní logistika a vysoká skladová dostupnost umožňují zákazníkům rychle realizovat jejich projekty. Sortiment zahrnuje stavební kování, nábytkové kování, spojovací techniku, prefabrikáty, skladovací techniku, kovy,  ruční i elektro nářadí, chemicko-technické výrobky, elektrospotřebiče, dřezy, kování a sanitární keramiku, dřevoobráběcí a kovoobráběcí stroje, pracovní oblečení a pracovní pomůcky. V průběhu celého roku vám u příležitosti tohoto jubilea budeme pravidelně přinášet, akční nabídky právě z těchto oborů.

AKCE Akční nabídky 30let Schachermayer

Schachermayer je považován za poskytovatele služeb a podporuje zákazníky četnými službami v oblastech plánování, nákupu, výroby, prodeje, balení a logistiky. Individuální řešení, komplexní poradenství a férové ceny charakterizují celou škálu služeb. Partnerský portál umožňuje využívat speciální funkce a denně aktualizovaný webový katalog s mnoha možnostmi vyhledávání a filtrování. Nabízí informace o ceně a dostupnosti výrobku pro celý sortiment. Pohodlné využívání Partnerportalu kdykoliv 24 hodin denně. Online platforma a rozsah služeb se neustále vyvíjí, abychom zákazníkům vždy nabídli ty nejlepší možné služby.

Většinu skladového zboží dodáváme zákazníkovi do druhého pracovního dne od objednání. Linec – Praha tato osa funguje již od samého začátku. Krátká procházka vývojem firmy Schachermayer v České republice během uplynulých 30 let:


1992 otvírá Schachermayer postupně další prodejní centra v celém Rakousku a střední Evropě.
1993 bylo otevřeno historicky první prodejní a výdejní místo v pražské Hostivaři, jehož součástí byl také první sklad.
1998 bylo v Praze Modřanech otevřeno prodejní a poradenské centrum. V tom samém roce zahájila prodej také telefonní centra v Táboře a Opavě.
1999 bylo otevřeno prodejní a poradenské centrum v Brně Komárově
2001 zavedení online systému SCH direct předchůdce dnešního Partnerportalu
2002 je pražská centrála těžce zasažena povodněmi, po kterých následuje kompletní rekonstrukce celé budovy. Koncem roku začíná vycházet společné česko-slovenské vydání odborného časopisu SCH Partner.
2007 vychází první ročník zákaznického časopisu SCH&Partner v českém jazyce
2011 přestěhování pobočky z pražských Modřan do větších prostor v Hostivici na Praze-západ
2013 byl uveden do provozu Partnerportal, online elektronická zákaznické platforma Webkatalog a Webshop
2014 na podzim jsme otevřeli nové prodejní a poradenské centrum v Brně v areálu H parku. Na ploše 460 m2 ve dvou podlažích prezentujeme široký sortiment z oblastí bydlení, stavby a výroby.
2020 startují nové webové stránky. Náš web byl optimalizován pro mobilní zařízení a vybaven protokolem HTTPS. 
2021 po kompletní rekonstrukci bylo znovu otevřeno prodejní a poradenské centrum v Hostivici. Vznikla úplně nová prodejní plocha o rozloze 450 m2, kde najdete velkorysou prezentaci toho nejlepšího z našeho sortimentu.
2022 listovací katalog 2.0 - nové světy - rozdělní na produktový a tematický svět s sebou přináší nové možnosti online přístupu do listovacích katalogů. 
2023 na podzim slavnostně otevřeme přestavěné centrum v H PARKU Brno 

( )