Vše Pohled

Nové webové stránky – právě online!

© Schachermayer

#POHLED | Nově prezentuje společnost Schachermayer svůj web v aktualizované podobě: zredukován, optimalizován pro mobilní zařízení a vybaven protokolem HTTPS.

Na domovské stránce naleznete ta nejdůležitější témata týkající se společnosti Schachermayer: prostřednictvím hlavního Menu si zobrazíte tři hlavní oblasti - Firmu, Kariéru a Partnerportal. 

Prostřednictvím linku na Partnerportal zobrazíte široký sortiment výrobků na Webkatalogu. Zákazníci, kteří jsou přihlášeni na Partnerportal, zároveň zůstávají na stránkách firmy Schachermayer. Oblast Firma nabízí čtenářům mediální příběhy, postřehy, impulsy a praktické příklady o firmě Schachermayer. Služby jsou detailně zpracovány pro zákazníka a kromě historie o společnosti jsou zde také kontaktní informace na pobočky. Kariéra nabízí rychlý a stručný přehled volných pracovních míst, školení a dalšího vzdělávání. Kdo chce pracovat ve firmě Schachermayer, najde zde veškeré důležité informace.

Optimalizováno pro mobilní zařízení

Naše nové webové stránky jsou optimalizovány pro mobilní zařízení – snadná navigace a čtení pomocí telefonu je nyní bez problémů. Celkově jsou tyto stránky pro uživatele přátelské a jasně a přehledně strukturované. Jedním kliknutím je zákazník v prostředí Partnerportalu nebo zpět v přehledu zpráv o projektech zákazníků, novinkách výrobce nebo v oblasti kariéry.

Pohled - Impuls - Praxe

Zvláštní pozornost je také kladena na mediální komunikaci: struktura časopisu pro zákazníky SCH & partner se odráží v aktuální sekci s kategoriemi „Pohled, impuls a praxe“, která bude v budoucnu použita ve všech našich komunikačních kanálech od Facebooku přes Instagram až po Newsletter, tak i v oblasti tiskovin.

 
KONTAKT                                                                                                                                                             
 
Šárka Ayeni
E schpartner.cz@schachermayer.cz

( )