Vše Impuls

Neviditelný design

Skryté závěsy Invisacta pro bezfalcové dveře © Otlav

#IMPULS | Patentované řešení skrytých závěsů „Invisacta“ od italského výrobce OTLAV umožňuje montáž do středu tloušťky dveří a tím zaručuje levé i pravé použití dveří. Díky minimální montážní hloubce zapuštění závěsu 21 mm, není nutné na zárubni frézovat do obložky.

Skrytý závěs „Invisacta“ je vynikajícím designovým řešením pro moderní bezfalcové dveře. Díky malé zápustné hloubce rámového dílu 21 mm, lze závěs namontovat i tam kde je málo místa. Pohyb na sedmi kloubech zajišťuje minimální tření, jemný chod, zvyšuje odolnost a prodlužuje životnost závěsu. Tření při dotyku nosných prvků zabraňuje nylonové pouzdro. Závěs je použitelný vlevo i vpravo. V případě, že je závěs montován na střed tloušťky dveřní zárubně pak jsou dveře taktéž použitelné doleva a doprava. Úhel otevření 180°, nosnost u nastavitelných verzí 50 kg u nenastavitelných verzí 35 kg. Možnost 3D nastavení pomocí jediného šestihraného klíče.

Závěsy a krytky pro zakrytí šroubů jsou dostupné v různých povrchových úpravách: pozinkovaná, matná stříbrná, poniklovaná matná.

WEBKATALOG: více informací o produktech

( )