Vše Vše Impuls

Kübler: pracovní oblečení zítřka

Nová řada Kübler Bodyforce zaujme svým funkčním designem. © Kübler © Kübler

#IMPULS | Pohodlné a funkční - takové by mělo být pracovní oblečení, které pomáhá pracovníkům vykonávat jejich práci co nejlépe. Společnost Kübler zúročila své dlouholeté zkušenosti v oblasti pracovních oděvů v nové sérii Bodyforce. Výsledkem je funkční design, který nenechává nic náhodě.

Nová kolekce Kübler Bodyforce spojuje funkčnost, inovaci i design. Kontrastní prošívání stříbřitě šedé barvy, detaily jako barevné švy nebo moderní stojací/rozepínací límeček dodávají velmi jedinečný styl.

Nově vyvinutý materiál

Základem nové řady je použitý materiál. Vyznačuje se vysokou pevností v tahu, odolností vůči roztržení, plusem jsou příjemný dotyk a moderní vzhled. Kolekce Bodyforce poskytuje nejlepší možnou podporu při každodenní práci: Vysoce elastické úpletové vložky, například v oblasti krku a ramen ulehčují práci nad hlavou. Elastické vložky v oblasti rozkroku a nohou poskytují větší prostor při pohybu či při práci v kleče. 

Pracovní oblečení má na namáhaných místech výstuhy CORDURA® a vydrží i v nejtěžších podmínkách. Kromě toho diagonílní uspořádání náprsních kapes poskytuje dostatečný úložný prostor.Všechny oděvy Bodyforce lze snadno čistit v průmyslovém praní podle EN ISO 15797. V sortimentu Schachermayer najdete také specíální řady oblečení pro různé řemeslníky.

Prostor pro vaše logo

Kübler v sérii Bodyforce ponechává velkou volnou plochu na pracovním oděvu pro vaše logo. Navíc lze náprsní kapsu Easybrand rozepnout pro snadnou aplikaci loga. Schachermayer se postará o vaši značku na pracovních oděvech, a tím o individualizaci vašich pracovních oděvů. Naši obchodní zástupci i telefonní prodejci vám rádi poskytnou další informace. 

WEBKATALOG


VÍCE INFORMACÍ: Kübler

( )