Vše

Koronavirus | Aktuální informace pro zákazníky a dodavatele

Jsme tu stále pro vás! V následujícím článku jsme shrnuli všechna aktuální opatření společnosti Schachermayer Česká republika týkající se koronaviru a fungování našich poboček v rámci platných nařízení vlády.

Vážení zákazníci,
naše prodejna v Brně je i nadále pro vás otevřena, a to po – čt od 7:30 – 17:00 a v pátek od 7:30 do 13:00. Platba je možná hotově i kartou.

Prosíme Vás tímto, abyste dodržovali níže uvedené požadavky:

  • Je nutno chodit jednotlivě a dodržovat 2 m odstupy.
  • Zákazník se musí prokázat kopií živnostenského oprávnění (stačí i foto v telefonu, popřípadě nadiktovat IČO).
  • Na jedno IČO může vstoupit pouze jedna osoba.
  • Po celou dobu nákupu dodržujte všechna hygienická pravidla, zejména mějte po celou dobu nasazenou roušku a před vstupem do prodejny si vydezinfikujte ruce.

Prodejna v Hostivici je stále uzavřena, nicméně otevření se již blíží. O otevření Vás budeme informovat v nejbližších dnech.

Odběr zboží ze skladu v Hostivici je však možný, a to 3 hodiny po objednání. Termín Vám potvrdí prodejce, který Vaši objednávku zpracuje. Před odběrem zboží je nutné nás telefonicky informovat na čísle 244 001 380.

Odběr zboží z Lince je možný až druhý den po založení zakázky. O termínu a možnosti odběru budete informování telefonicky naším prodejcem.

Vážený zákazníku, velice se omlouváme, ale z technických důvodů až do otevření prodejny, není možno na skladě v Hostivici platit hotovostí. Platba je možná pouze kartou nebo vložením peněz na firemní účet.

K dispozice Vám je také 24 hodin náš B2B-Partnerportal. I zde je možné vyřídit veškeré Vaše objednávky.

Vaše objednávky a další požadavky vyřizujeme osobně, telefonicky nebo elektronicky emailem
U objednávek zadávaných přes portál, není možné realizovat osobní odběr. I přes složitou dobu se Vám snažíme doručit zboží do 24 hodin. Ve výjimečných případech pak do 48 hodin.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat naši  info linku, kde Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Prodejní a poradenské centrum Brno T. 543 420 601

Prodejní a poradenské centrum Hostivice T. 244 001 311

( )