Vše Pohled

Inspirace CASA 2020

Svět bydlení na CASA 2020 se stal inspirací © foto SCH/M.Reichl

#POHLED | Mezinárodní veletrh kreativního bydlení, vybavení a životního stylu se v lednu opět představil jako důležitá událost pro truhláře, designéry interiérů a bytové architekty. Poprvé byli výrobci známých značek jako Admonter, Karle & Rubner, Kübler-Workwear, Kunex, Sibu-Design, Tilo a Woca osobně zastoupeni na stánku Schachermayer sklidili velký úspěch.

Na impozantním stánku Schachermayer byl letos také prezentován přehled současných trendů a produktů. Důraz byl opět kladen na design a funkčnost.Se společnostmi Admonter, Karle & Rubner, Kübler-Workwear, Kunex, Sibu-Design, Tilo a Woca byla na místě zastoupena všechna hlavní odvětví. Společnost Admonter předvedla moderní podlahy i obklady stěn a stropů. Karle & Rubner plní sny o terasách a prezentuje různé kamenné povrchy spolu se spodními konstrukcemi a terasovými díly WPC. Společnost Kübler poskytla moderní náhled do nejnovější kolekce svých pracovních oděvů. Na stánku bylo možné si prohlédnout rozmanité povrchy a desky Sibu. Byly představeny nástěnné i skleněné prvky. Sotva znatelným přechodem ze dřeva na vinylové podlahy ilustrovala firma Tilo přitažlivou a přesvědčivou kvalitu.
A konečně odborník v oboru Woca poskytl správné tipy pro ideální péči a údržbu. Dveře Professional Kunex také představovaly posuvné skleněné dveře a dveře od podlahy ke stropu, které perfektně slouží jako designové dělicí prvky. S cílem podpořit mladé lidi ve federální učňovské soutěži udělil Schachermayer hlavní cenu. Vítěz získal kvalitní carvingové lyže.

( )