Vše Vše Impuls

Gebol: odbornost chrání

Ochranné rukavice Gebol Multi Flex jsou nejoblíbenější pracovní rukavicí. © Gebol © Gebol

#IMPULS | Pandemie v loňském roce přidala do našeho slovníku zboží, jako masky FFP2 nebo ochranné kombinézy. Gebol, hornorakouský specialista na bezpečnost práce, měl vždy ve své nabídce právě tyto výrobky. Ochranné rukavice Gebol jsou standardním vybavením na národních a mezinárodních stavbách, ale také v soukromém sektoru.

Téměř každý z nás je již pravděpodobně nosil: Ochranné rukavice Gebol. Špičkový produkt je jedním z nejznámějších produktů, řada Multi Flex je nejoblíbenější pracovní rukavicí. Téměř 2 000 produktů využívá průmysl, velkoobchod a hobby markety po celé Evropě. U společnosti Schachermayer najdete výrobky Gebol od ochranných rukavic a brýlí, kapslových chráničů sluchu, bezpečnostní obuvi až po holínky, masky FFP2 a výstražné vesty. Gebol má míru vývozu 51 procent, s rostoucím trendem na silných trzích v Německu, České republice, na Slovensku, ve Španělsku, Itálii a ve Švýcarsku.

Know-how & zkušenosti

Téma bezpečnosti práce se týká nás všech, zaměstnává podnikatele i pracovníky a soukromé osoby. Tajemství úspěchu společnosti Gebol je kombinací desítek let zkušeností a znalostí, které jsou v oblasti bezpečnosti práce potřebné, potvrzuje majitel a generální ředitel Gerhard Frank: „Bezpečnost práce je oblast, která vyžaduje mnoho odborných znalostí. Aby bylo možné získat certifikaci produktů, je nutné dodržovat přísné zákonné požadavky a standardy.“ U firmy Gebol celé jedno speciální oddělení zajišťuje, že zákazníkům bude nabízeno pouze bezvadné a testované zboží certifikované EU. Díky této transparentnosti a inovativním myšlenkám se Gebol stal v posledních letech globálním hráčem v oblasti bezpečnosti práce. Navzdory velkému úspěchu člověk nikdy nesmí ztratit ze zřetele hlavní cíl, říká Gerhard Frank: „Nakonec je to vždy o ochraně lidí v práci i ve volném čase. To bude vždy středobodem všech našich úvah a rozhodnutí.“

Webkatalog: ochranné rukavice Gebol

( )