Vše Vše Pohled

Prodejna v Hostivici opět otevřena

#POHLED | V posledních měsících proběhla kompletní rekonstrukce prostor prodejního poradenského centra v Hostivici. Návrh architekta využil novou jednotnou koncepci prodejních center Schachermayer a vytvořil jedinečný prostor na míru pro naše zákazníky. Cílem bylo zpřehlednit a sjednotit prezentaci na jednom místě. To mimo jiné znamenalo přesunutí části prodejny z prvního patra do přízemí.

Koncem roku 2010 jsme se z pražských Modřan přestěhovali do větší budovy v Hostivici. Prodejna musela být rozdělena do dvou pater. V prvním patře se nacházela předváděcí plocha s převážně interiérovým vybavením a svá místa zde měli prodejci. V přízemí pak bylo místo pro stavební kování, stroje a osobní odběr zboží. Vše fungovalo dobře, ale po 10 letech nastal čas pro změnu. Rekonstrukce byla zahájena na jaře loňského roku. Nová prodejní plocha je stylová, a moderní.

V prostoru skladu vznikla úplně nová dřevostavba, kde na ploše 450 m2 najdete velkorysou prezentaci toho nejlepšího z našeho sortimentu.

Po vstupu do prodejny se ocitnete v první zóně „svět bydlení“.  Tato část je koncipována jako interiér bytu včetně funkční kuchyně. Další kroky Vás zavedou do středu prodejny s prezentacemi nábytkového a stavebního kování. V pravém rohu najdete informační pult. Na dvě úplně nová pracovní místa se zde těší odborní prodejci. U nich si mimo jiné můžete vyzvednout své zboží objednané na našem webshopu. Jsme hrdí na elektronicky ovládané centrum osvětlení, kde po levé straně vznikne další konzultační místo. V zadní části vestavby je prostor s odvětracím systémem pro funkční předvedení dřevoobráběcích strojů, nářadí a pracovního oblečení se zkušební kabinkou.

Prodejní centrum také nadále disponuje skladovací plochou 4000 m2, což výrazně zvyšuje efektivitu a usnadňuje logistiku a dodávek.

Až nám to situace umožní, připravujeme pro Vás nové akce, prezentace produktů, školení pro profesionály anebo ukázky vaření v rámci prezentačních dní. Chybí nám naše setkávání na Partnerských dnech a komunikace s vámi.

Celý tým společnosti Schachermayer se už těší na vaši návštěvu.

 

( )