Zpět na přehled Job Filter CZ Všechny druhy pracovního poměru Plný úvazek Všechny náplně práce Logistika / sklad / expedice

Skladník

Ucházet se o toto pracovní místo

pro sklad Hostivice

Náplň práce:

  • Vaší náplní práce bude manipulace se zbožím - příprava zakázek pro odeslání

Co od Vás očekáváme:

  • vyučení nejlépe technického směru – není však podmínkou
  • základní znalost práce na PC
  • spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a osobní aktivitu
  • loajalitu k firmě
  • ochotu se neustále učit

Co Vám můžeme nabídnout:

  • perspektivní práci, odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • zajímavou, různorodou a perspektivní práci na HPP
  • 26 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 13. plat – měsíční mzda:  1/2 v červenci, 1/2 v prosinci
  • možnost profesního růstu

Lokalita

Hostivice

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva (HPP)

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Benefity

Dovolená navíc, 13. plat, Firemní akce, Slevy na firemní zboží, Příspěvek na stravování, Příspěvek na spoření / pojištění, Přátelské prostředí

Vaše kontaktní osoba

HR Česko

Žádost o volné pracovní místo s CV a telefonním číslem zašlete na:

Schachermayer, spol. s r.o.,
Personalistika
Průmyslová 1369
253 01 Hostivice

kariera@schachermayer.cz