Seznamy zboží a aplikace PuSCH

Perfektní kombinace pro profesionální objednávání a vedení skladu.

Součástí systémové podpory partnerů firmy Schachermayer PuSCH (Partnerunterstützungssystemen von Schachermayer) jsou Seznamy zboží, které zákazníci SCH naleznou na Partnerportalu, a s nimi propojenou mobilní aplikaci. Tato kombinace nabízí optimální řešení pro jednodušší správu zboží a skladu.

Možnosti využití:

  • montážní vozidla
  • prodejní regály
  • regály s náhradními díly a příslušenstvím
  • opakující se komise
  • opakující se výrobní zakázky
  • individuální zákaznické projekty
Seznamy zboží a aplikaci PuSCH lze používat společně, ale také jako dvě na sobě nezávislé služby. Seznamy zboží se skládají ze Seznamu zboží a Seznamu zboží k objednání a nabízí spoustu možností využití.

SEZNAM ZBOŽÍ: Váš vlastní katalog zboží
Seznam zboží lze vytvořit zcela individuálně dle vlastní potřeby. Díky tomu máte možnost vybrat konkrétní položky (např. pro vybavení montážních vozů, výrobních regálů, skladových zásob …) a tyto jednoduše spravovat. Seznam zboží je zákazníkem specifikovaný katalog zboží, který je základem pro Seznamy k objednání, tvorbu zákaznických etiket, možnost „Koupit zboží ihned“, skenování čárových kódů mobilním telefonem a další.

SEZNAMY K OBJEDNÁNÍ s vlastním textem
Ze Seznamu zboží lze ihned vytvořit Seznam k objednání. Uživatel zde má další výhody, může doplnit jeho vlastní komisní text a požadovaný termín dodání a využít integrované funkce „Koupit ihned“. Díky těmto možnostem a rychlému dodání šetří zákazník své skladové prostory a náklady.

Doplnění Seznamu zboží nebo Seznamu k objednání lze manuálně, zadáním konkrétního čísla zboží, ale funguje také docela jednoduché kliknutí ve webkatalogu nebo skenování čárového kódu mobilním telefonem. Výběhové položky jsou pak v obou seznamech označeny.

Seznamy zboží & jejich využití přes mobilní aplikaci PuSCH:
Zákazníci SCH mají díky mobilním telefonům okamžitý přístup ke správě, zpracování a rychlému přehledu všech Seznamů zboží a Sezamů k objednání. Když jsou tyto seznamy synchronizovány s mobilním telefonem, jsou na mobilu dostupné všechny produktové informace i s fotografiemi a detailním popisem zboží.

KOUPIT IHNED: objednání jedním kliknutím
Bez ohledu na to, kde se zákazník SCH momentálně nachází, může díky funkci „Koupit ihned“ okamžitě reagovat a jedním kliknutím objednat všechny položky, uložené v nákupním košíku.

TVORBA ETIKET:
Aby měli zákazníci SCH optimální přehled o zboží přímo na skladě, mají možnost vytvořit si vlastní etikety ke zboží, tyto pak vytisknout a tím perfektně označit skladové uložení. Software pro vytvoření etiket s možností využití vlastních formátů je integrovaný v Partnerportalu v menu aplikací.

Etikety & jejich využití přes mobilní aplikaci PuSCH:
Zákazníci SCH mohou pomocí aplikace PuSCH skenovat vytvořené etikety nebo EAN kódy mobilním telefonem nebo Bluetooth skenerem přímo na skladovém místě a o další krok tak optimalizovat svůj proces pořízení zboží.

Další informace
Uživatelské dokumentace na pravé straně obsahují podrobný popis funkcí a lze je stáhnout ve formátu PDF. Uživatelská videa (ve verzích DE) ukazují způsoby využití jednotlivých funkcí v praxi. V případě otázek a nejasností je Vám k dispozici Váš obchodní zástupce a stejně tak pracovníci Call Centra.